phone

O Nas
People Work Group

Jesteśmy firmą outsourcingową zajmująca się zarządzaniem kapitałem ludzkim oraz świadcząca usługi i rozwiązania z zakresu działu HR.

Jesteśmy zespołem specjalistów gotowych podjąć każde wyzwanie rekrutacyjne stawiane przez Pracowników jak i Pracodawców. Naszą misją w codziennej pracy jest wdrażanie kompleksowo opracowanych rozwiązań HRowych a sukcesem wypełnianie dzisiejszych braków pracowniczych u Naszych Klientów.

Działamy uczciwie i z szacunkiem. Nasze wartości budują lojalność personelu i zadowolenie polskich firm, znajdujemy atrakcyjne miejsca pracy, poszerzamy doświadczenie oraz wspomagamy rozwój zawodowy. Bierzemy odpowiedzialność za wysoką jakość współpracy i jakość poziomu obsługi.

Misja Firmy

Naszym największym potencjałem jest kapitał ludzki. Dbając o nasze wspólne wartości realizujemy każde wyzwanie rekrutacyjne i outsourcingowe naszych Klientów.

Nasze wartości

W codziennej pracy reprezentujemy kilka ważnych wartości zespołowych: zaangażowanie w wykonywaną pracę, pozytywne myślenie, efektywne działanie oraz zaufanie. To fundamenty naszej firmy.

People Work Group w liczbach

800

Zatrudniamy 800 Pracowników

53

Jesteśmy w 53 Lokalizacjach

34

Współpracujemy z grupą 34 Partnerów biznesowych

Dowiedz się więcej O Nas


"Masz do nas pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz śmiało, jesteśmy do Twojej dyspozycji."

Masz pytania? Zadzwoń do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji