phone

Usługi sprzątające

"Profesjonalny serwis sprzątający dla Twojej firmy"

Kim jesteśmy?

  • PWG Cleaning Solution zapewnia wielu firmom na polskim rynku profesjonalne usługi z zakresu sprzątania biur, wspólnot mieszkaniowych, zakładów produkcyjnych, dużych galerii handlowych jak również w zakres naszych prac, wchodzi mycie przeszkleń oraz czyszczenie wykładzin.

  • Gwarancja bezpieczeństwa, jakość oraz profesjonalny zespół ludzi to nasza największa wartość- codziennie nowi Klienci powierzają nam swoje biura, magazyny i inne przestrzenie.

  • Nasi Klienci oraz współpracownicy codziennie motywują nas do bycia jeszcze lepszym w codziennej pracy, dlatego dbamy o bezpieczeństwo szyte na miarę każdego Klienta- jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zapewniamy jakość na najwyższym poziomie- atrakcyjna cena dopasowana do jakości jaką oferujemy.

Oferta dla Firm

Nasza propozycja jest skierowana do Klientów posiadających biura, powierzchnie magazynowe, tereny zielone, galerie handlowe, wspólnoty mieszkaniowe, placówki medyczne

Zapewniamy również zaopatrzenie sanitarne w środki higieniczne w postaci mydła w płynie, papieru toaletowego, ręczników jednorazowych, substancji zapachowych itp.

Cennik:

  • Oferta szyta na miarę każdego Klienta.

  • Oferta na sprzątanie wszystkich rodzajów powierzchni przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

  • W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem handlowym lub zapraszamy do skorzystania z naszego formularza.


  • zapytanie ofertowe send

Dlaczego PWG?


Rozpocznij współpracę w kilku prostych krokach


1

Wizja lokalna

Na podstawie wizji lokalnej obiektu, możemy przygotować odpowiednią wycenę. Na wycenę wpływa kilka czynników, takich jak: specyfika obiektu, oczekiwania Klientów, materiały wykończeniowe

2

Wycena usługi

Po wizji lokalnej, przygotowujemy harmonogram prac oraz prawidłową wycenę usługi. Ofertę Klient otrzymuje w ciągu 24h.

3

Podpisanie umowy

Po akceptacji oferty przez Klienta, kolejnym krokiem jest podpisanie umowy

4

Rozpoczęcie współpracy

Po podpisaniu umowy, realizujemy dla Klienta powierzone zadania.

"Masz do nas pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz śmiało, jesteśmy do Twojej dyspozycji."

Masz pytania? Zadzwoń do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji